top of page

BizmarStore N11.com Sipariş Kargo Takibi

 

 Öncelikle Bizmar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, umarız alışverişinizden memnun kalırsınız...

BizmarStore N11.com Mağazası'ndaki tüm ürünler yurtdışından kargolanır ve ürün sayfalarındaki ibarelerde N11.com tarafından belirtilen teslim süresi 15 iş günü olmakla beraber pratikte tüm işlemler tamamlanmış olarak adrese teslim edilme süresi ortalama 10 iş günüdür.

Kargolama yurt dışından yapıldığı için her aşamada kargonun bir süre bekleme yapması normaldir, sonuçta bu süreler de öngörülen teslim süresine dahildir. 

 

Kargo Takibi:

·        https://www.sanbuyos.com/tr/siparis-takibi sayfasını acınız.

·        Sayfadaki Sipariş Takibi Kutusundaki "Takip Kodu" kısmına siparişinize ait SO... ile başlayan 15 haneli "Sipariş Takip Numarası"'nı yazıp "SORGULA" butonuna basınız.

 

 

·        

 

 

 Arama sonucunda açılan sayfanın alt kısımlarında aşağıdaki Takip Numarasını bulunuz ve WWE ile başlayan kodun bulunduğu mavi kutuya tıklayınız.

 

 

·  

 

 Kod otomatik olarak kopyalanmış olacaktır ve https://www.weworldexpress.com/wwe/track sayfası açılacaktır. (Eğer otomatik olarak açılmazsa kendiniz ayrı bir pencerede acınız)

 Açılan Weworld Express takip sayfasındaki arama kutusuna kopyalanan (WWE ile başlayan) kodu yapıştırıp "Arama" butonuna tıklayınız.

 

 

 

 

·     

 

 

 

 

 

 

 Arama sonuçları alt kısımda gösterilecektir. Buradaki bilgiler ürünün/kargonun yurtdışından itibaren kargolama aşamaları ve son durumu gösterilecektir. Eğer ürün/kargo Türkiye'ye ulaşmış, gümrük prosedürü tamamlanmış ve Türkiye'de teslim için kargoya verilmiş ise aşağıdaki resimdeki "Logistics No" kısmında belirtilen kod ARAS KARGO ya da NET KARGO takip kodudur, Aras ya da Net Kargo'dan son teslimat aşamalarını takip edebilirsiniz ( https://www.araskargo.com.tr/tr/    /     https://nettrack.netloggalaxy.com/NetKargo/ ).

*** Bu talimatlara göre arama yapıp yine de sonuç alamazsanız N11.com üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

image001.jpg
bottom of page